20 Şubat 2019 Bursa Altılısı İçin At Yarışı Uzman Hoca Yorumcudan Tüyolar

20 Şubat 2019 Bursa Altılısı İçin At Yarışı Uzman Hoca Yorumcudan Tüyolar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

20 Şubat 2019 Bursa Altılısı

 

1.AYAK: *********** kendisine göre çok uygun rakipler yanında kazanması gerekir ama bu kez kilo problemi olacak, kilo kaldırabilen bir isim ama yarış içi şartlar da dezavantajına gelişeceği için banko yazmak riskli olur. Dolayısıyla ilk ciddi rakip olarak yarış içi tüm şartlar lehine olan *********** yazalım. *********** kazanma karakteri düşük ama yavaş gidecek yarışta önlerde erken tutunup yerinde yürüyebilirse kazanma şansı artar.  *********** forma girdi hele hele bu kilo ile mutlaka çok koşar.

 

2.AYAK: Ahırdan önerilen *********** ile hedefli olduğu bilgisi gelen *********** yanına takip atımız *********** mutlaka yazalım.  Çünkü bu atın yarış içi yalpalama sorunu var ve bu kez dil bağı çıkartılarak yarışacak. Çok ters koşabilir dikkat. ***********  ise iyi form durumu ile sigorta olarak yazılabilir.

 

3.AYAK: *********** sprinter olarak lehine şartlarda mücadele edeceğinden çok şanslı olsa da dinçlikle çok koşması beklenen *********** muhakkak yazınız. Bir de *********** in son yarışı çok beğenilmiş, üstüne koyarak geleceği için bombayı patlatabilir.

 

4.AYAK: Sorunlu bir isim hariç tüm atların kazanma karakterinin düşük olduğu pasif bir grupta kim kazanırsa şaşırmamalıyız. Kilo farkları da olayı iyice ilginç duruma sokmuş.

 

5.AYAK: Günün SAĞLAM BANKO ‘su olarak önereceğimiz isim *********** ‘dır. Bu atı takibe aldık ve yakında kazanır dedik. Bugün nispetten çok uygun rakipler yanında kalitesini konuşturacaktır.

 

6.AYAK: *********** ekibi çok iddialıymış. *********** yarış gördü. *********** her an yarış kazanacak diye geziniyor.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.