20 Şubat 2019 İstanbul At yarışları bankolu yorumlu prof kupon

20 Şubat 2019 İstanbul At yarışları bankolu yorumlu prof kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

20 Şubat 2019 İstanbul

 

1.AYAK: Mükemmel göründüğünden bahsedilen *************** mutlaka yazın çok koşacaktır. *************** ise bir grubun güvendiği bir isim bizde yazalım. *************** ve *************** daha sağlam kuponlarda olsun.

 

2.AYAK: *************** için iddialı duyum aldık, bu ve sonraki yarışı için takibe alalım. Takibimizdeki *************** ise bugün çok daha hazırmış dikkat. Bu iki atı biraz riskli olsa da kuponlarınıza yalnız bırakabilirsiniz.

 

3.AYAK:  *************** ve *************** arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

4.AYAK: *************** takip listemize daha önce girmişti, bugün ise daha ciddi hazırlıklarla katılacağı bu koşuda sürprizi gerçekleştirebilir dikkat. ***************grubun şüphesiz en güçlü ismi. Formda bir jokey ile yarış içinde tutunabilirse çok etkili olur. Ahırlarda sürpriz konumda olan *************** da konuşuluyor bilginize… *************** ve ***************  ise geniş kuponlarda olmalı.

 

 

5.AYAK: *************** ve *************** ahırlarda çokça dillenen isimler. İkisinden biri muhtemelen kazanacaktır.

 

6.AYAK: Yarış gördü ve mükemmel forma ulaştı denilen ***************  için kolay bir yarış olacağı konuşuluyor. Eğer dedikleri gibi sağlıklıysa geçilme ihtimali yoktur.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.