20 temmuz 2019 izmir at yarışı bülteni Sağlam Banko

20 temmuz 2019 izmir at yarışı bülteni Sağlam Banko

20 temmuz 2019 izmir at yarışı bülteni Sağlam Banko

 

 

1.AYAK: İzmir de yarış görüp denenen YILDIZLI BÜLTEN artık bu pistte iyi sonuçlar alacak şekilde sıkı hazırlandı. Yarışın hızlı gitmesi halinde YILDIZLI BÜLTEN mutlaka kendine şans bulur.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN gerek tecrübesi gerek se form durumu ile kendisine göre pasif rakiplerin yanında birhayli ön plana çıkıyor. Ancak kazanma karakterimi düşük yoksa kazanmak mı istemiyorlar bilemediğimizden bu durum pek güven vermiyor. Rakip olarak elle tutulur hiçbir ismin de olmadığını belirtelim.

 

3.AYAK: Genelde yarış kazanan istikrarlı ama denk güçteki isimlerin bir araya geldiği bu koşuda çok sürpriz bir takip atımız var . YILDIZLI BÜLTEN iyi formunu yarışa yansıttığı an çok koşacak denilmişti. Bu binicisi ile muhtemelen hiç şans verilmeyecek ama siz kuponlarınızda bulundurun.

 

4.AYAK: Bu kez binici değiştiren YILDIZLI BÜLTEN daha etkili olabilir. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN gibi takip atlarını da kuponlarda bulundurmakta fayda var.

 

5.AYAK: Normal şartlarda bu grupta çok sağlam banko olurdu denilen YILDIZLI BÜLTEN için kazanma karakterinden dolayı tıpkı ikinci ayaktaki gibi elle tutulur bir rakibi olmadığını belirtelim.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için buraya iddialı geldi duyumu aldık. Bir de çok sürpriz takip atımız YILDIZLI BÜLTEN yazalım. Bu kez lehine mesafede ve pistte acemi aprantisine ilk birinciliğini yüksek bir ganyanla verebilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.