20 temmuz ankara altılısı sağlam bankolu tüyolar

20 temmuz ankara 

 

 

1.AYAK: Buraya tam hedef katılan YILDIZLI BÜLTEN ilk ayakta sürpriz banko olarak denenebilir.

 

2.AYAK: İlk kez koşan taylarda uzun sayılabilecek 1200 mesafesine göre yeterli hazırlığa sahip olduğu aktarılan YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN diğer önerilenler.

 

3.AYAK: Ankarada da kazanır denilen YILDIZLI BÜLTEN bu formu ile seriye devam eder gibi. BANKO

 

4.AYAK: Tekrar sevdiği piste dönen YILDIZLI BÜLTEN ile mükemmel formu var denilen YILDIZLI BÜLTEN yanına yarış içi şartlardan dolayı YILDIZLI BÜLTEN de yazılmasını öneriyoruz.

 

5.AYAK: Uzun vadede çok iyi bir at olacağı konuşulan YILDIZLI BÜLTEN , süratli olduğu söylenen YILDIZLI BÜLTEN , bir grubun dilinde olan YILDIZLI BÜLTEN ve buraya iddialı katılan YILDIZLI BÜLTEN bizin önereceğimiz isimlerdir.

 

6.AYAK: Yakında kazanmayı başarır diye not edilen YILDIZLI BÜLTEN bugün lehine şartlarda bunu gerçekleştirebilir.  Puanlamada biraz geri planda kalsa da kalitesi üst sınıf olan YILDIZLI BÜLTEN bu grupta ihmal edilmemeli.

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.