20 temmuz cuma bursa altılı ganyan yorumları yayımlandı

20 temmuz cuma bursa altılı ganyan yorumları yayımlandı

20 temmuz bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

20 temmuz bursa ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: 1.AS DE COEUR uygun grupta süper form durumu ile ön planda tabi ancak bu koşudaki ciddi rakibi 5.CUTTHROAT kuponlara yazılmalı. Hatta özellikle takip listenize almanızı önereceğimiz 9.MISS TUDOR, 10.TAKAYAMA ihmale gelmezler. 4.RUN FOR RUYA çok sürprizde.
SIRALAMAMIZ: 1,,,5,,,9,10,4

2.AYAK: 4.CAHİT AĞA için ilk yarışında nerede koşarsa koşsun mutlaka kazanmaya gider denilmişti. Bugün grupta müsaitken banko değerlendirebiliriz. Daha sağlamcılara 6.MEZİTHABER ve 8.GİZLİ GİZLİ’ nin de iyi taylar olduğunu belirtebiliriz. 1.ATİKREİS ve 5.HERON‘da yakın zamanda iyi koşular çıkartabilecek kapasitedeki taylar.
SIRALAMAMIZ: 4,,,,6,8,1,5

3.AYAK: Bu koşunun çok zor olduğu hemen herkesin hemfikridir. Ancak öyle bir isim var ki kocaeliden mükemmel formu ile gelip burayı hedefleyen ve bu kez müsait kilosu ile yarış içi şartlarında lehine olması dolayısıyla çok şanslı olan 6.EFE YÜREK bizim net favorimizdir. Bu koşuda risk alabileceklere ve küçük kuponlara banko öneriyoruz. 5.URLA DESTANI bu kez çok hazırmış. 15.FATMA GELİN’de geçen yıl ki formuna ulaşmış ve bu koşusunda takibe almaya başlamak lazım. Daha sağlamcılar ve farklı kurgular kapamalıdır.
SIRALAMAMIZ: 6,,,5,15,,,hepsi

4.AYAK: 4.BİRKASIM , 5.ESANADOLU ve 2.ESER birbirinden ayırılmaması gerekir. Başka atın girmesi mucize gibi.
SIRALAMAMIZ: 4,2,,,5

5.AYAK: 4,3,6,5,9,12 sıralamasını ayırımsız yazmanızı önerebiliriz.

6.AYAK: 5.SAFİR KIZ için uygun rakipler olduğu ve kazanması gerektiği konuşuldu. 2.NEW TRANSATLANTIC ise tek ciddi rakibi konumunda. Bu koşuda bu iki isimden biri muhtemelen kazanacaktır.
SIRALAMAMIZ: 5,2


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.