GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

2014 Yılı tay denemeler koşuldu.

KULOĞLU

Türk Yarışçılığı’nın Derbisi Gazi Koşusu öncesinde erkek tayların güçlerini sınadıkları en ciddi sınavlardan biri olarak kabul edilen Erkek Tay Deneme Koşusu (Açık – G1) bu yıl 18 Mayıs Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirildi. 3 yaşlı erkek taylarının klasik koşusunu bu yıl Umur Özarar’ın sahibi olduğu, Özer Başel tarafından antrene edilen KULOĞLU (Okawango – Serap Gelin / Mountain Cat) isimli tay, jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

kuloğlu

Triple Crown’ın ilk ayağını oluşturan Erkek Tay Deneme Koşusu’nu kazanan KULOĞLU, Gazi Koşusu ve Ankara Koşusu’nu da kazanması halinde Triple Crown yaparak 1.350.000 TL’lik para ödülünün de sahibi olabilecek.

Yarışın videosu

SUZİ GOLD

Türk Yarışçılığı’nın Derbisi Gazi Koşusu öncesinde dişi tayların güçlerini sınadıkları en ciddi sınavlardan biri olarak kabul edilen Dişi Tay Deneme Koşusu (Açık – G1) bu yıl 18 Mayıs Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirildi. 3 yaşlı dişi taylarının klasik koşusunu bu yıl Hulusi Çil’in sahibi olduğu, Cemil Turan tarafından antrene edilen SUZİ GOLD (Banknote – Golden Leaf / West By West) isimli tay, jokeyi Gökhan Gökçe ile kazandı.

Yarışın videosu

 suzi gold

Comments are closed.