GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

Vehbi Koç Koşusu’nu ASTORYA kazandı

Kulübümüz eski Başkanlarından, ünlü Sanayici ve İşadamı Vehbi Koç adına, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilen koşunun galibi, Cengiz Taşkıran’a ait ASTORYA (d.a. Sri Pekan – Melita / TAGULA) isimli safkan oldu. Pist değişikliği sebebiyle kum (sentetik) piste alınan koşuya jokey Ahmet Çelik ile katılan safkan 1600 metre mesafeli koşudan “1.36.32”lik bitiriş derecesi gerçekleştirerek ayrıldı.

 Yarışın videosu

6 Haziran Cuma akşamı 4 ve daha yukarı yaşlı safkan 7 İngiliz atının start aldığı Açık – G3 koşuyu EL CONQUERADOR (Okawango – Adhaaba / DAYJUR) ikinci, uzun bir aranın ardından start alan INVINCIBLE SON (Orpen – Safe Exit / EXIT TO NOWHERE) üçüncü ve DON DESTELLO (Mountain Cat – Gradiva / GRAND SLAM) da dördüncü olarak tamamladı. 126.000 TL birincilik ikramiyeli koşunun farkları ise ½ boy – uzak – 3,5 boy şeklinde gerçekleşti.

astorya

Comments are closed.