21 Mayıs 2016 Ankara At Yarışı Tahmin Kuponları

21 Mayıs 2016 Ankara At Yarışı tahminleri. Günün Ganyan Yorumu ve hazır altılı şablonu. Favoriler, plaseler, sürprizler ve bomba atlar…

Sizlerde kendi kuponlarınızı Alt kısımda bulunan yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.
Sitemizi günde 10.000 üzerinde ziyaretçimiz takip etmektedir.
Kesin tutacak banko at yarışı kuponlarını sizler için hazırlamaya çalışıyoruz.
Bol şanslar…

Not; Kuponlarınızın bu sayfada yayınlanması için alt kısımda yer alan yorum bölümünden 1 gün öncesinden kuponlarınızı göndermeniz gerekmektedir. Örneğin 20 Şubat tarihinde yapılacak yarışlar için ziyaretçilerimizle paylaşacağınız kuponları 29 Mayıs saat 23.50 ‘ye kadar göndermeniz gerekmektedir. Aksi durumda kuponlarınız alt kısımda sadece yorumlarda gözükür.

Aşağıdaki özel yorumumuzu görebilir tahmin kuponumuzu oynuyabilirsiniz.6 9 3 ganyanlarla birl

Resimi büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz…

21-Mayıs-Ankara-at-yarışı-tahmin-ve-Kuponları

You may also like

1 Yorum

 1. 1. Ayak ; Bana göre günün en karışık ayağı olmakla beraber 11. Numaralı Sonic Boom N.Şen ile ilk atımdır. Uzun zamandır koşmamasına rağmen H.Karataş ile 6 numaralı Bawikal, Ö.Yıldırım Tercihi ile 3 numaralı Akınşah öncelikli rakipleridir. Sonrasında sırasıyla; 5 Numaralı Selmet ve 9 numaralı YağızEmre başta olmak üzere ‘Hepsi’ işaretlenebilir

  2.Ayak ; 10 numaralı Kırmanşah tek yazılabilir, rakip arayanlar 1 numaralı Buzkaya ‘yı değerlendirebilirler.

  3.Ayak ; 8 Numaralı Lady Tulpar TEK

  4.Ayak ; 5 Numaralı My Başkan risk almak isteyenler tarafından tek yazılabilir. Rakip arayanlar 2 numaralı Perfect Warrior 1 numaralı Enyalisos ‘u değerlendire bilirler. Yarışın bombasını 6 numaralı Oğlum Berat ‘tan bekliyorum.

  5.Ayak ; 7 numaralı Petek Disa kaba kum pistte Tek yazılabilir.

  6.Ayak ; Uzun zamandır koşmamasına rağmen 2 numaralı Finacan, Akın Sözen’li 8 numaralı Gülüşüngizi, 4 numaralı Fülane ve 15 numaralı Yamaç Yeli öncelik tanıdığım safkanlardır. 5 numaralı İzsu, 9 numaralı Koşan Elifnur, 10 numaralı Gülengöz isimli safkanlar olmak üzere imkan derecesinde çok at yazmakta veya Hepsi yazmakta fayda var.

  Şimdiden bol şanslar..