GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

5 Mayıs Cumartesi Ankara Yorumları

NOT: Değerli takipçilerimiz;
Sizlere hizmet verdiğimiz altılı yorumları sayfamızda bugün ve bundan sonraki yorumları altılı kuponu olarak değerlendirmemenizi rica edeceğiz.
Sizlere sadece bilgi alabildiğimiz atları birer ikişer anlatacağız. Bilgi saklamadan tamamen şeffaf olarak gelen iletileri sizlere ulaştıracağız.


 

1.AYAK: Bu kez grubuna dönen 7.THE CHABBAR ve ahırdan mutlak başarılı olacak denilen 10.GUDURIC bu koşuda sizlere önereceğimiz atlardır.


2.AYAK: Sorunları tam olarak çözülemeyen 8.THOR MAN mutlaka kuponlarda olmalı. Kazanacağı gün bombayı kaçırmak istemeyiz. Kazanmak için herşeyi mevcut 1.ADANA ATEŞİ ‘nin kazanamama sorunu çözülünce seri 1.liklere başlayabilir.


3.AYAK: 3.BATMANASLANI için bu kez mesafe daha lehine. 1.ABUŞ çimde formda olduğunda her zaman yazılır demiştik. 5.DENİZİM çok formda. 8.SEMEND hazır olduğu bilgisi geldi. 14.YELTAY yarış içi şartlardan dolayı çok şanslı.


4.AYAK: 1.İREM SU ciddi tutulduğu bu koşuyu kazanma şansı yüksek, 3.SOCRATES çok ciddi rakibi olur.


5.AYAK: Kazanma özürlü olmasa 1.JAMES BOND için tam da şartlar lehine diyecek ve banko bile öenrebilecektir. Bu durumda sadece favori öneriyoruz. 10.I SAW THE SUN bu kez hazır yarışacakmış. ihmal etmeyin.


6.AYAK: Bu sezon sorunlarla boğuşan 4.YARIŞINKIZI artık hazır, mutlaka takibe alın. 1.ELABARS için iddialı gruplar var. 6.ASİL RÜZGAR sürprizde değerlendirilmeli.


 

One thought on “5 Mayıs Cumartesi Ankara Yorumları

  1. 1

    Ben 5li ganyanln ilk ayağln da karataş kazanlr diyorum. 4 lü ganyanln ilk ayağında ise à. Çelik ile denizim kazanacaktlr 3 lü ganyanln ayağında ise hepsi diyorum tabelada 3 nolu at ve kartaLlm ön planda 2 at yeterlidir Son ayak ise süpriz ile sonuçlanabilir o yüzden 7 at yazlLmaslndan yanayım 😉😉

WhatsApp İletişim