GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

15 Mayıs Salı Ankara Yorumları

1.AYAK: İlk yarışında binicisinin gayretlerine rağmen kendini yarışa veremeyen 3.DOĞANŞAH bu kez dil bağı çıkartılarak koşacak olup eğer yarışa kendini verirse kazanmaya yakındır. Hatta cazip banko ile altılıya başlayabiliriz. Eğer yine sorunu çözülememişse önlerde kalacak olan süratli isimlerden 7.STAR OF EMİR ve 9.ZEROCAN değerlendirilmeli. 6.MALATYA SERDARI‘nın ise ne arttıran ne de gerileyen bir yapısı var, yani iç start çekme avantajı ile startı iyi alıp önlerde kalabilirse tabelanın iyi yerlerinde bitirebilir, hatta liderliği alırsa direnebileceğini bile düşünüyoruz.


2.AYAK: Neredeyse her kafadan bir ses çıkıyor bu koşuda ahırlardan. 6-7 at önerildi ve kalan atlarında şanslı olabileceğini gördüğümüzden net olarak kapatılması gerektiğini düşünüyoruz.


3.AYAK: Sıkı hazırlandığı bilgisi gelen 3.COYOTE FLY, formda 4.HAKK HANI , ilgililerinin beklentisi yüksek 5.KING DADAŞ , grubun kalitelisi 7.SUPERSTAR ve karataşlı 2.KEREMITO topluca yazılmalı.


4.AYAK: 3.SHUTKA‘nın kazandığı koşuda yarış içi şartlardan dolayı kazanabileceğini belirtmiştik. Bugünde benzer şartlarda mücadele edeceği için çok şanslı. Bu rakiplere diş geçirebilecek kapasitede olan 7.NEW DAY ihmal edilmemeli. 6.HAS YAĞIZ grubun kaliteli ismli olduğundan yazılmalı.


5.AYAK: 1.ASALETLİ ve 5.MONTEGO beraberce 7.ALDERAMİN‘in hata yapmasını bekleyecekler. Bu 3 safkan ile yarış kapalı gibi gözüküyor.


6.AYAK: Çok zor bir koşu, hemen hepsine olmaz diyebileceğimiz bir dezavantajları var. Elbet biri kazanacak. Bu sonuncu at da olabilir, favoride. Hepsi yapmalıyız ve özellikle aprantidir yarış kazanmamış pasiftir diye binici kaynaklı at elememeliyiz, zira önlerde tutunabilecek bir atın kazanacağını düşünüyoruz. Çünkü geriden etkili bir sprint gelmeyecektir.

One thought on “15 Mayıs Salı Ankara Yorumları

  1. Mehmet Ali saraç
    1

    Kocaeli yorumlarinizi sabirsizla bekliyoruz iyi çalışmalar

WhatsApp İletişim