GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

20 Mayıs Adana Altılı Yorumları Sürpriz atlar

1.AYAK: İlgililerinin çok iddialı cümleler sarfettiği “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” sitemizin bankosu olacaktır. Sürpriz konumda olmasına rağmen kazanırsa hem altılı için büyük bir avantaj yakalamış olacağız, hem de çok ciddi bir sürpriz ile büyük altılı hedefleyeceğiz.


2.AYAK: Ciddi bir sürpriz çıkabileceğinden bahsedildi. Favorilerin güven vermediği bu sağlam kupon yapanlar koşuyu kapatmalıdır. Kapatmayanlara ahırdan önerilen şu sürpriz isimleri “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” önerebiliriz.


3.AYAK: “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”için kazanabileceği şartlar oluşmuş. Büyük ihtimalle kazanır. Olurda hata yaparsa devreye “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” girecektir.


4.AYAK: 8.TURAP‘ın kazanması gerektiği vurgulansa da biz yanına  ciddi hazırlandı bilgisi gelen “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”‘u mutlaka yazalım.


5.AYAK: Bu sezon bir türlü bekleneni veremeyen 3.FELAROF için bugün çok iddialılar. 8.SABRE DANCE bombayı patlatabilecek kıvama gelmiş. Kazanmak istemeyen formda favorilerde var ancak güvenipte yazamıyoruz bile. Bizce favorilerde yazılacaksa bu koşuyu kapatıp rahat izleyin deriz.


6.AYAK: Kazanma karakteri düşük olmasa 8.KIRÇELEBİ bu koşuda net favorimiz olacaktı. Lakin güven vermiyor bu şartlarda. 3.EGESAL ‘e dikkat. 15.ALSANCAKLI bomba yapacak durumda. 4.EUPHRATES ise kalite kontejanından yazılmalı.

Comments are closed.

WhatsApp İletişim