GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

21 Mayıs Pazartesi Bursa sürprizli Altılı Yorumları

1.AYAK: Çok zor bir koşu ile altılı ganyan başlıyor. Genelde kapatılarak altılı kuponları kurulacak ancak biz “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.


2.AYAK: “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  formda günlerine geri dönüyor. Net favorimizdir. Yarış gören  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  bu kez çok daha hazır ve kazanmaya odaklı yarışacak. Çoğu safkanın bekleme yaptığı bu koşuda  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  yine şanslı duruma geliyor.  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” ‘in kazanması sürpriz değil zira bu grupların üzerinde performans sergilemesi bizi şaşırtmaz, daha iyi yerlerde olmalı.  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  grubun kaliteli atları olduğundan kuponlara sığdırılmalı.


3.AYAK: “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” için kumda çok koşar denildi. Ciddi hazırlanan  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”   ile birlikte 4.KIVRAKTAY, 5.LÜLEBURGAZ ve “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” kuponlara topluca yazılmalı.


4.AYAK: 3.ARKANSAS SOUL için kazanabileceği grubu bulduğu söyleniyor, ancak bu kez de mesafe uzadı. Bu koşuya hedefli gelen  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” dikkat edin. Hatta bu koşu bu 2 at dışına çıkmaz diye de ısrarla belirtildi.


5.AYAK: Ciddi rakibinin sorunlarla boğuştuğunu göze alırsak 1.KUTUP için kolay bir yarış olabilir. Bizce tek rakibi favorilerden değil formunu bulduğu söylenen ve şu sıralar ciddi sürpriz hazırlığında olan  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  olabilir.


6.AYAK:  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  izmir’den çok iddialı geliyormuş.  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  çok güçlü bir at, sprint kulvarını doğru tercihlerse rakiplerini avlaması zor olmaz, yeterki trafiğe takılmasın.  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” ‘ın son 2.liği sürpriz değil dediler, yine başarılı koşacakmış.  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL”  binicisinin son dönemlerdeki formsuzluğuna rağmen yazılmalı, bu aralar çok iyi ahır bakımına sahip olduğu ve çıkış koşusu aradığı öğrenildi. Yine benzer şekilde maiden den sonra dağılan ve toparlanamayan  “WHATSAPP ABONELERİNE ÖZEL” şu sıralar toparlanma çabasında, eğer gücünü koşabilirse kazanması çok zor olmaz dikkat.  Kupon küçültmek isteyenler burayı 2,6 geçebilir.

2 thoughts on “21 Mayıs Pazartesi Bursa sürprizli Altılı Yorumları

  1. 1

    Kolay gelsin hic bilgi vermediniz abonelik konusunda bi anlatırmısınız? Abone olalim

  2. 2

    merhaba,
    0542 832 1 444 nolu whatsapp hattı ekleyip bilgi alabilirsiniz.
    ayrıca bu konuda detaylı bilgi verilmiştir

WhatsApp İletişim