GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

30 Kasım 2018 Cuma İzmir At yarışları Sağlam tüyolu garantili altılı kupon

30 Kasım 2018 Cuma İzmir At yarışları Sağlam tüyolu garantili altılı kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

30 Kasım 2018 Cuma İzmir

1.AYAK:  Altılı ganyan çok riskli bir koşu ile başlıyor, önerilen ve takip edilen atlarını ve eksi yanlarını belirtelim. ******** çok formda ama çim piste ilk defa çıkıyor, eğer pist değişirse net favorimizdir. ******** ha bugün ha yarın kazanır grupta çok müsait diyorlar ama kazanma karakteri zayıf. Pist değişikliği olsun olmasın muhakkak yazılmalı. ******** Son yarışında sizlere önerdiğimiz isimdi ve kazandı, bugün de aynı formunu koruduğu gözlemlendi. Pist değişirse daha da şansı artar. Yani bu koşu için öncelikle pist durumunu bekleyin, kum piste alınırsa bu 3 at yeterli gibi görünüyor.

2.AYAK:  ******** ekürisi ile birlikte çok şanslı, ******** tekrar kazandığı mesafede muhakkak yazılmalı. Bursa da umduğunu bulamayan ******** izmire iddialı geliyor. Bu koşuda tıpkı ilk ayak gibi zor geçecek. Kum piste alınırsa daha çok at eklemeniz gerekebilir.

3.AYAK:  Grubun pasif atlardan oluşması buradaki önerilen ismi daha da ne çıkartıyor, ekürisi ile birlikte çok hazır ve kazanmaya hedefli olan ******** banko yazılabilir. Hatta ekri biritme ihtimalleri bile yüksek.
BANKO: *

4.AYAK:  Üç at ile çok sağlam bir yarış izleriz ******** , ******** ve ********, Eğer küçük kupon yapıp burayı tek bırakmak zorundaysanız * numarayı tek bırakınız.

5.AYAK:  ******** çok geri planda kalmış ama formunu koruduğunu öğrendik ve yarış içi şartlar müsaade ederse bombayı patlatacağını net olarak söyleyebiliriz. ******** inanılmaz sınıf atladı artık her grupta yazılacak.******** için bir grup bayağı iddialı. Bu 3 isim küçük kuponlar için yeterli olabilir, daha sağlamcılar ******** önceliğinde kapamaya kadar gidebilir.

6.AYAK:  Mükemmel form durumları ile ******** ve ******** ahırlar bölgesini öne çıkardığı isimler. ********  şu sıralar bomba yapması beklenen isim. ******** arasına rağmen sıkı hazırlandığı söylendi ki bu tay yarışın süratli gitti her koşuda mükemmel sprinti ile yarış kazanabilir dikkat.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim