GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

1 Aralık 2018 Cumartesi Adana Altılı Yorumları ahırdan tüyolu sağlam bankolu kupon

1 Aralık 2018 Cumartesi Adana Altılı Yorumları ahırdan tüyolu sağlam bankolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

1 Aralık 2018 Cumartesi Adana

1.AYAK:  ********** kalitesi ile ilk yarışından bu yana herkesin dilinde, bu koşuyu çok rahat kazanması bekleniyor. Ancak bu koşuda sürpriz bir tüyo daha var, ***** eğer çok gerilerde kalmaz ve yarışa erken dahil olabilirse tüm gruba ağırlığını hissettirebilir zira ileride çok güçlü bir sprinter olması bekleniyor.

2.AYAK:  ***** takip listemizden olup yakın zamanda yarış kazanması beklenen isim. Diğer rakiplerine baktığımızda devamlı birbirlerini geçebilen isimler. Sanki sırası gelenin yarış kazanacağı bir koşu olacak. Az at yazanlar ********** ve ***** kuponlarına eklesin.

3.AYAK:  *****, ******************** ve ********** ayırılmadan yazılırsa rahat bir koşu izlenir, hepsinin eksi ve artı yanları olduğundan ayırmak çok riskli olur.

4.AYAK:  Bu koşuda deliksiz bir hepsi yapmamız lazım. ********** çok iyi hazırlandı dediler ancak onunda yarış içi şartlar oturmadan kazanması zor olacak.

5.AYAK:  ********** için ahırlar bölgesi geçilmez diyor. Bizim takip listemizden ********** var ve yarış beklediği gibi erken süratlenirse şansı çoğalır. Bir de çok sürpriz konumdaki ***** yazabiliriz zira çok kaliteli bir tay ama start problemi var, eğer giderilmişse rahat bile kazanabilir dikkat.

6.AYAK:  ********** stili rakipleri olsa da kendisinden ısrarla liderliği alacaklarını sanmıyoruz, eğer yarış beklediği gibi giderse bu rakiplere çok rahatlıkla direnip kazanacaktır. BANKO yazabiliriz.

ALTILI KUPONU
1.AYAK: *,*
2.AYAK: ****,,,***
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: *,,,*,*
6.AYAK: BANKO *

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim