GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

4 Aralık 2018 Salı Adana Altılı Yorumları ve tüyolu sağlam bankolu kupon

4 Aralık 2018 Salı Adana Altılı Yorumları ve tüyolu sağlam bankolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

4 Aralık 2018 Salı Adana

 

1.AYAK:  ***********  kazanma karakterinin dşüklüğüne rağmen bugün ahırlarda çok güvenilen bir at. Çoğu kişi bugün maidenden çıkacağını düşünüyor, zira çalışmaları ve form grafiği de yükseldiği aktarıldı. Banko değerlendirilebilir ancak bizim takibimizde olan ve yakın zamanda sürpriz çıkış yapabilecek forma ulaşan *********** yazmamız gerekiyor.

 

2.AYAK:  Bu kiloda *********** bu gruptaki her rakibine geçilebilir, *********** ise kazanma özürlü sprinti ayarlanamayan bir at. Dolayısıyla bu iki favorinin eksik yanları varken lehine şartlarda *********** öne çıkarabiliriz, Ancak bu da güvenilir bir banko olamaz. 4.ENDEREFE de yarış içi şartlar oturduğunda çok sert grupları geride bırakabilir.
SIRALAMAMIZ: 2,4

 

3.AYAK:  Ekibinin çok güvendiği 1.THRASHER ve mükemmel formunu sürdürdüğü söylenen ***********  arasında bir yarış olacaktır.

 

4.AYAK:  Dışarda at bırakmamak şartı ile deliksiz bir HEPSİ yapılması gerekli.

 

5.AYAK:  Start sorunu halledilen ***********  artık her grupta yazılmalı. *********** için yine iyi koşacak duyumları var. *********** ve *********** istikrarlı isimler, Kazanma karakterine rağmen *********** de yazmalıyız.

 

6.AYAK:  *********** takip listemizdeydi ve son yarışında çok sert grupta neredeyse kazanıyordu, bugün grup çok uygun ve kazanma ihtimali yüksek. Bugün yarın kazanır denilen *********** , *********** ve ***********  ayırımsız yazılmalı.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim