GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

6 Aralık 2018 Perşembe İzmir altılısı uzman yorumlu bankolu tüyolu

6 Aralık 2018 Perşembe İzmir altılısı uzman yorumlu bankolu tüyolu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

6 Aralık 2018 Perşembe İzmir

 

1.AYAK:  ********** için kolay kazanır yorumları geldi, Fakat çok sürpriz konumdaki ********** için de eğer pisti kuru bulursa çok koşacak denildi.

 

2.AYAK:  İdman pistinde ********** ilgi çekmiş ve bu görüntüsü ile kazanıra girer dediler. **********, ********** ve ********** form durumu iyi olduğundan yazılmalı. Önde rahat bırakılırsa diye **********, yarış erken süratlenirse diye ********** yazılmalı, ön gruptaki güçlü isimlerden de ********** ve ********** yazabiliriz.

 

3.AYAK:  ********** ve ********** ahırlar bölgesinden aldığımız duyumlara göre bu yarışa tam hedef hazır şekilde katılan isimler, görüntü olarak da dikkat çektiklerinden bu iki isimden birinin kazanması bekleniyor. Sürpriz konumda olmalarına rağmen altılı kuponlarınızı bu iki isimle çok cazip hale getirebilirsiniz.

 

4.AYAK:  3.DAYKOMIO henüz tam gücünü kapasitesini koşmuş değil, dolayısıyla grup sert zannetmeyin kuponlarınıza yazın. ********** ve **********  iise zirvedeki form durumları ile mutlaka yazılmalı.

 

5.AYAK:  Kimi çıkartsanız o kazanır gibi bir koşu. **********

 

6.AYAK:  ********** ekibi iddialı. ********** ise artık sorunsuz yarışacağı için adını duyuracaktır. ********** kendisine göre çok uygun grupta mutlaka iyi koşar.  ********** takip listemizde olduğundan yazılmalı . Birde çok çok sürpriz hiç yazılmayacak bir isimden bahsedelim, Bu isim **********‘dir. Aslında formda ve gösterişli bir at. Son yarışında da acemi apranti bindirdiler, dışarlardan dolaşa dolaşa nefesini erken tüketti, bu kez binicisi grubun içine girmeye korkmaz ve biraz daha cesaretli binip erkenden liderliği alabilirse o heyecanla kendini fotoya atabilir ve büyük bombayı patlatabilir dikkat.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim