GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

11 Aralık 2018 Salı Adana ahırdan tüyolu sağlam kupon veren bülten

11 Aralık 2018 Salı Adana ahırdan tüyolu sağlam kupon veren bülten

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

11 Aralık 2018 Salı Adana

1.AYAK:  ******* lehine şartları yakaladığında affetmez dikkat. ******* çok ciddi hazırlanmış. ******* ekibi iddialı. ******* ve ******* sürprizde yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ****

2.AYAK:  ******* öne fazla yorumladan erkenden sarkabilirse çıktığı gibi bitirme şansı yüksek. ******* düzelmiş artık eklenen takısı ile kazanmayı hedefliyorlar. ******* takipteki isim,  pek parlak yarışları olmasa da yakında sürpriz çıkış sergileyebilir.
SIRALAMAMIZ: **

3.AYAK:  Normalde devamlı birbirlerini geçen safkanlar ve zor bir koşu, ancak gerek duyumlar gerekse yarış içi avantaları ile ******* bizim net favorimiz.  Mesafe ve kilo problem olmazsa ******* ‘de iyi koşabilir.
SIRALAMAMIZ: **

4.AYAK:  ******* için uygun rakipler ve kazanması normal sonuç, ancak sağlam kuponlar ekürilerden ******* ve yarış içi avantajları olan ******* eklesinler.
SIRALAMAMIZ: ***

5.AYAK:  ******* için detaylı bir araştırma yaptık. Eğer son yarışını tekrarlarsa kolay kazanır, ciddi rakibinin de kilo problemi varken bizce Çok sağlam bankodur.
BANKO: *

6.AYAK:  *******‘e dikkat bomba yapacak hazırlıklara sahipmiş. Bize başka öneri gelmeyen koşuda da çok at yazmanızı önereceğiz.
SIRALAMAMIZ: *

*

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.