GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

28 Aralık 2018 İzmir Altılı Tüyolu Ahır yorumları ve sağlam banko

28 Aralık 2018 İzmir Altılı Tüyolu Ahır yorumları ve sağlam banko ile siz de altılı tutturun

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

28 Aralık 2018 İzmir

 

1.AYAK:  ************** ahırdan  tek olarak önerildi. BANKO

 

2.AYAK:  Uzman ekibimiz ************** ve **************  arasında geçmesini bekliyorlar.

 

3.AYAK:  Bugün pek şans tanınmayan ************** dikkat, müsait şarları bulunca kazanmasını bilecektir. BANKO

 

4.AYAK:  ************** dışında at önerilmedi ve sağlama almak ************** yazmak gerekli.

 

5.AYAK:  Aprantilerin bu koşusunda yarış kazanma karakteri düşük favoriler ve form durumu pasif olan atlar bir araya gelmiş.  ************** ve  ************** muhtemelen alt grup atı diye yazılmayacak ama mutlaka yazalım.

 

6.AYAK:  ************** yakın zamanda kazanması beklenen takip listemizdeki isim, ************** de form durumu iyi isimlerden, acemi aprantisini görünce genelde yazılmaz ancak biz ihmal etmeyelim zira bu apranti kardeşimizde her an yarış kazanmaya bilenmiş durumda at biniyor. ************** ‘a dikkat ara sonrası iyi hazırlanmıştı, dön gel yaptı bugün çok koşar.  ************** ve ************** ile burayı sağlama alalım.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim