GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

29 Aralık Cumartesi İstanbul Altılı Yorumlarımız

29 Aralık Cumartesi İstanbul Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

29 Aralık Cumartesi İstanbul

 

1.AYAK:  Sürpriz konumdaki ************* için ahırlardan iddialı cümleler duyduk. Eksik koşma ihtimali yoktur.

 

2.AYAK:  İlgililerinin çok iddialı olduğu ************* banko yazılabilir.

 

3.AYAK:  Çok koşması beklenen ************* tek yazılabilir. ciddi rakibi ancak ************* olur.

 

4.AYAK:  ************* iki yarış kazandı ama henüz gerçek bir rakip görmedi, yinede koşularındaki kolaylığı bugünde kazanabileceğinin sinyalini veriyor, muhtemelen günün kalesi olacak heryerde. Ancak geçmiş koşularında kalitelerinden söz edilen ve sınıf atlar olacağı aktarılan ************* ve ************* ciddi rakibinin hatalarını muhakkak değerlendirirler.

 

5.AYAK:  ************* için normalde grup sert ve kazanma karakteri yok diyebilir yazmayabiliriz, ancak gruptaki kalite görünen atların eski formlarında olmaması kalan rakipler arasında en formda isim olması, bir de sezon sonu olması sebebi ile artık kazanarak kapatalım amacı ile ne var ne yok saldıracaktır. Bizce kazanmaya yakın ama olur da yine geçilecek bir at bulursa onu biz kapatmadan bulamayız.

 

6.AYAK:  ************* yakın zamanda bombayı patlatır, sadece yarış içi uygun şartları bulsun yeter dediler, ************* kazanma özrüne rağmen dikkat. Problemleri olsa da ************* hazır olduğunda bombayı patlatacaktır.  ************* formunu yarışlara yansıtamadığından yakınıyor ilgilileri, form durumu çok iyiymiş , ************* start porblemli bir at. Sorunu halledildiğinde bombayı patlatacak ve kuponlarımızda olması gerekli. ************* ise kalitesi malum üst düzey formu ile yazılması gereken diğer bir isim.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim