GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

30 Aralık 2018 Pazar İzmir At yarışı tüyo gazete bülten yıldızlı banko

30 Aralık 2018 Pazar İzmir At yarışı tüyo gazete bülten yıldızlı banko

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

30 Aralık 2018 Pazar İzmir

 

1.AYAK:  ************ için uygun rakipler,  ************ ilgilileri taktiksel olarak çok şanslı olduklarını düşünüyorlar. ************ ile burası sağlama alınabilir.

 

2.AYAK:  ************ geçildiği son koşusunda alehine şartlarda çok başarılı koşmuştu, bugün jokeyinin daha iyi tanıyacağını ve yarış içi şartlarında lehine olacağını düşünürsek kazanmaya daha yakın olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bugün iyi koşacak duyumlu isimler var, ************ önceliğinde ************ , ************ ve ************ yazılmalı.

 

3.AYAK:  ************, ************ ve ************ ahırlar bölgesinde görüntüleri ile kazanmaya koşar denilen isimler oldu.

 

4.AYAK:  ************ ahırdan tek önerildi. Yarış içi şartlarında lehine olması ile Günün sürpriz ama Sağlam bankosudur.
BANKO: *

 

5.AYAK:  ************ takip listemizde olan bir at, bugün kendisine göre uygun rakiplerle mücadele edecek, afg oranlarında pek şans verilmemiş gözüküyor ama kapasitesini koşarsa bizce kolay kazanacaktır. Eğer yine eksik koşarsa ************ , ************ ve ************ arasından bir birinci çıkar.

 

6.AYAK:  ************‘a güvenenler birhayli fazla. Probleminden dolayı kısa bir süre geri alınan 5.BORALTAN için sorunları çözüldü ve sıkı hazırlandı bilgisi geldi, eğer tam kapasite koşarsa bombayı patlatır. ************ bu rakiplerden aşağı kalır bir yanı yok mutlaka yazın. ************ formu üst düzeyde ancak her an geçilecekmiş veya sapacakmış gibi görüntüsü var, henüz geçilmemiş olsa da basit bir hata ile en kötü rakibe bile geçilebilir, yazmalıyız ama banko olarak güvenmek hata olur. ************  ve ************ sağlam kuponlara eklenebilir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim