GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

4 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

4 Ocak 2019 İzmir Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

4 Ocak 2019 İzmir

 

1.AYAK: Grubun kaliteli isimleri ************** start problemi, ************** ise gücünü yarışlara yansıtamama problemi var. Dolayısıyla yanlarına alt grup rakiplerinden takip atımız **************, ahır önerisi **************, iyi formu ile **************, sprinte gecikmezse ************** ve şu sıralar iyi durumda olduğu gözlemlenen **************  yazılmalıdır.

 

2.AYAK: Yarış gören ve formunu arttıran ************** kendisine göre pasif rakipler yanında günün direği konumunda. Ancak tam hazır olmayabilir zira yanına son zamanlarda form sıçraması gösteren ************** ve ************** eklenebilir.

 

3.AYAK: Bu karışık koşuda herhangi bir öneri de gelmediğinden yorumsuz kapatmalık bir ayak.

 

4.AYAK: ************** kalitesi ile çok ön planda önerildi, hatta geçilmez tutuluyor her yerde, ancak bizce ************** mutlaka yazılmalı zira kendisini tanıyan binicisi idaresinde sapma huyu da çözülmüşken etkili olabilir.

 

5.AYAK: Süper form durumu ile ************** ve gizliden ciddi hazırlanan ************** arasında bir yarış olarak görüyoruz. sağlamcılar virgül sonrasını değerlendirsinler.

 

6.AYAK: Takipteki isimler **************, ************** ve ************** arasından bir birinci çıkacaktır. Ayırmayınız.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim