GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

4 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Ahırlardan Tüyolu Sağlam Bankolu Uzmanından Yorumlar

4 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Ahırlardan Tüyolu Sağlam Bankolu Uzmanından Yorumlar ve daha fazlası whatsapp iletişim

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

4 Ocak 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: Ahırdan ************** önerildi, bu at bugün yarın kazanır dikkat. Bir de ************** için son yarışında dön gel yaptırılmış, bugün çok farklı şekilde hazırlanmış dediler, mutlaka yazın zira bombayı patlatabilir. ************** için son yarışında artık kazanmaya koşacağı söylenmişti.

 

2.AYAK: ************** son yarışında sizlere ahır önerimizdi ve kazanarak bizi yanıltmadı, sürpriz kazandı zannediliyor ama ekibinin ne kadar iddialı olduğunu kimse bilmiyor. Bugün de kocaeline kazanmaya geliyorlar dikkat.  ************** ise bizce startta 10 boydan fazla kalmazsa çok etkili olur.

 

3.AYAK: Bu grupta kalite atlar arasında sürpriz konumda olsa da hakkında iyi duyumlar gelen ve şu sıralar çok farklı denilen ************** bombayı patlatırsa şaşımamalıyız. ************** ise yarışın tersi seyirde gerçekleşmesi halinde kazanmaya yakın olacaktır.

 

4.AYAK: ************** seriye takmış gidiyor olsa da bu hızdan etkilenmesi an meselesidir. Sınıf atlayan ************** ihmal etmeyin. ************** ile sağlama alabiliriz.

 

5.AYAK: **************in sorunları çözüldüğü bilgisi geldi. Bizce eksik koşmazsa geçilmez. olurda eksik koşarsa ************** ve ************** devreye girecektir.

 

6.AYAK: Elle tutulur başarısı olup kazanmayı beceremeyen formda isimlerin yanında yeni yeni tecrübe eden formsuz isimler var, ahır duyumları ile birlikte sıralamayı ayırımsız yazınız.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim