GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

5 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Kupon

5 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

5 Ocak 2019 İstanbul

 

1.AYAK: Bu koşu için genel düşünce tüm tayların denk olduğu ve sonucu belirsiz bir yarış. Üç tay hakkında iddialı duyum aldık, Bunlardan ************** ilgililerinin çok güvendiğini belirtelim.  ************** ‘u hazırlık aşamasında görenler ilk koşusunda mutlaka çok koşar diyorlar. ************** ise adım aksiyonları beğenildiğinden yazılmalı. İdmanları beğenilen **************, **************ve **************  daha sonra mutlaka eklenmeli.
SIRALAMAMIZ: *****

 

2.AYAK: Bu kilolarda çok etkili olacağı düşünülen ************** favorimiz. **************ve ************** ise mükemmel form durumlarından dolayı mutlaka yazılmalı. ************** ve ************** sağlam kuponlarda olsun.
SIRALAMAMIZ: ******

 

3.AYAK: Bu grupta ************** ‘yı yılın en sağlam bankosu olarak yazabiliriz.
BANKO: *

 

4.AYAK: ************** için geçilmez diyorlar, kaliteli kumaşı ve mükemmel hazırlıkları ile kolay kazanırmış. Ancak en az favori kadar iyi olduğu söylenen ************** ‘de yazılırsa bu tay koşusunu da rahat izleyebiliriz.
BANKO: * ,,,*

 

5.AYAK: ************** yine çok uygun grupta lehine şartlarda birkez daha kazanmaya yakındır. Misliciler ve değişik kurgular için banko yazılabilir. Sağlamcılar ************** önceliğinde **************yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: *,,,****

 

6.AYAK: Ahır duyumları ve uzman ekibimizin çalışmaları sonucunda ************** , ************** , ************** , **************  ve ************** topluca yazılması gereken isimlerdir.
SIRALAMAMIZ: *****

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim