GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

8 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Ahırdan Sağlam Bankolu Yorumlar

8 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Ahırdan Sağlam Bankolu Yorumlu at yarışı kuponu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

8 Ocak 2019 Kocaeli

 

1.AYAK:  *********** ufak problemi giderildikten sonra sıkı hazırlanmış. *********** ekibi bursada iddialı.  *********** bir türlü kazanmayı beceremese de bugün grup çok uygun.

 

2.AYAK: *********** eski abonelerimiz bilirler takibimizdek isimdi. %* afg ile *. kalmıştı. Sonraki yarışında ise yarış içi talihsizlikler yaşayınca başarısız olmuş ve bugün buna istinaden çok geri planda şans verilmiş. Bu bizim işimize gelir çünkü bizce bu kez aksilik yaşamazsa kazanmaya çok yakındır. Sürpriz banko olarak yazabiliriz.

 

3.AYAK: *********** çok ciddi hazırlıkları ile net favorimiz. Takibimizdeki *********** ihmal etmeyelim yakında bombayı patlattığında kuponlarınızda olsun. ***********  sağlam ellerde iyi hazırlanıyor. Sonuçta bir kaya’dır ve istediği zaman kazanmaya koşabilir dikkat.

 

4.AYAK: *********** çok rahat kazanır banko.

 

5.AYAK: *********** ahır önerisi olarak mutlaka yazılmalı. *********** ise takibimizdeki sürpriz isim.

 

6.AYAK: *********** tekrar döndüğü kocaeli pistinde müsait kilosu ve aktarıldığına göre mükemmel formu ile bombayı patlatmaya hazır dikkat.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim