GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

11 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

11 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

11 Ocak 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: *********** ahırlarına yakın bir dostumuz bu at için bu grupta bu mesafeye en yatkın isimdir dedi. Hatta bir grubun kolay kazanmasını beklediğinide bilmenizi isteriz. BANKO değerlendirilebilir.

 

2.AYAK: *********** zor kazanıp sert gruba çıkıyor düşünerek bugün tercih edilmiyor fakat kuponlara mutlaka yazın, yarış içi şartlar , kilo mesafe gidişat herşey lehineyken çok koşması beklenebilir.

 

3.AYAK: Kazanamama karakterleri olsa da maiden her tay için sıkıntılı bir yerdir. Mutlaka kazanmaya koşacak olan takip atlarımız *********** , *********** , *********** ve *********** yazıp aralarından birinin maidenden çıkışını izleyelim.

 

4.AYAK: Zor görünen ve muhtemelen çok at yazılacak olan bu koşuda sizleri rahatlatalım , ***********  için bugün geçilmez tüyosu geldi. BANKO yazabiliriz.

 

5.AYAK: Burası altılı ganyanın kırılma noktası olacaktır. Favori hakkında neden olmaz diye araştırdık ve birçok sebep bulduk, siz değerli yıldızlı bülten aboneleri ***********, ***********isimlerini yazıp rahat izleyiniz.

 

6.AYAK: Ahırdan önerilen *********** yanına ciddi hazırlandığı aktarılan *********** ve bugün bir grubun çok güvendiği ***********  yazalım.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

KAZANANLAR YILDIZLI BÜLTEN ABONELERİDİR.

 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim