4 Mart 2019 Bursa Altılı Ganyan Yorumları Özel Kupon Çok sağlam banko

4 Mart 2019 Bursa Altılı Ganyan Yorumları Özel Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


4 Mart 2019 Bursa

 

1.AYAK: ************* öne çıkaracağız, zira bu pisti seviyor ve iyi gruplardan geliyor. Yarış içi şartlar da lehine gelişecek . Ancak son dakika ahır önerisi ile gelen sürpriz isim  ************* mutlaka yazılmalı zira taktik savaşında pek dikkate alınmayacak ve ters köşe yapacak dikkat.

 

2.AYAK: Bu pisti ve mesafeyi çok seven kaliteli ************* favori olmayı hak ediyor. Banko bile değerlendirebilirsiniz. Çok sürpriz bir isimden bahsedeceğiz, önceki yarışında takibimize giren ************* mutlaka yazılmalı.  Dinçlikle iyi koşabilecek ************* ihmale gelmez.

 

3.AYAK: ************* her yönde avantajlı konumda. Ancak kazanma karakteri düşük olduğundan banko olarak güvenme risk olabilir. Sigorta amaçlı 3.BRAVE COLLEEN  ve ************* eklenebilir.

 

4.AYAK: Çok daha ciddi rakipler yanından gelen 1.DEMİRTURBO için kolay yarış olacaktır. Form durumu üst düzeyde olduğu bilgisi de geldiğinden ÇOK SAĞLAM BANKO olarak öneriyoruz.

 

5.AYAK: 5.KUTLUŞHANIM takibimizde olan bir isim ve bugün yarın kazanır denildi. Formunu arttıran ************* ve bugün yarın kazanır denilen ************* dışında rakip arayamayınız. 3 at ile çok rahat izlenir.

 

6.AYAK: ************* ve 5.BATALLA ahırlarda göze çarpan isimler. İyi durumda olduklarından bahsedildi. Ayrıca bu atlar bugüne özellikle bilenmişler. Kalitelerden *************  yazıp rahat izyelebiliriz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

You may also like