GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

5 Mart 2019 Adana Altılısı Takip atları ile özel bankolu yorumlar

5 Mart 2019 Adana Altılısı Takip atları ile özel bankolu yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


5 Mart 2019 Adana Altılısı

 

1.AYAK: Arası olmasına rağmen dinçlikle çok koşması beklenen ************* bizim favorimizdir. Yarış gören 6.JAMES dikkat. Yarış erken süratlenirse sonlarda ağırlığını mutlaka koyar.

 

2.AYAK: Kazanma karakteri düşük isimlerden pek haz etmeyiz ama görünen atı da söylemek zorundayız. ************* hep iyi durumu ve görüntüsü ile mutlaka çok koşar diye bahsedilen bir isim. Ama yarışlara pek yansıtamıyor. Yine de yazılmalı ki yarış içi problemi bulunduğu an seriye takabilir. ************* ekibi iddialı. Formda ************* ve 3.AFİRİKAANDER ihmale gelmez.

 

3.AYAK: Bu rakiplerden üstün ************* öncelikle yazılmalı. Ancak yarışın gidişattı farklı gelişebileceğinden bizce 4.EZOP KAHRAMANI ve gittikçe güçlenen ************* mutlaka yazınız.

 

4.AYAK: İlgilileri yarış içi sorununu çözdüklerini düşündüğü ************* için çok iddialılar. Ayrıca yarış içi avantajları da var. Ancak yine bir şekilde eksik koşarsa diye çok uzun sprinte sahip olan *************  mutlaka rakip olarak yazalım.

 

5.AYAK: Tıpkı ikinci ayak yorumumuz gibi ************* aynı durumda, kazanma karakteri düşük ama mükemmel formundan bahsediliyor ve bu duyumlara istinaden yazmazsak bizi yatırır muhtemelen. Ancak banko olarak ta güvenme riskli olacağından bu kez toplarlandığı aktarılan ************* mutlaka yazalım. *************  , ************* ve ************* sigorta olsun.

 

6.AYAK: ************* ahırlar bölgesinde çok güvenilen bir isim. Ancak burada bir takip atımız var ve ihmal etmememiz gerekiyor. Çok sürpriz önerilmişti ************* ama starttan çıkamamıştı. Bugün çıkarsa bombayı patlatabilir bizden demesi.

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

Comments are closed.