0542 832 14 44 NUMARALI WHATSAPP HATTINDAN YORUMLARI VE ŞABLONU ALABİLİRSİNİZ

8 Mart 2019 İzmir Altılısı Kaynağından Tüyolu Yorumlar

8 Mart 2019 İzmir Altılısı Kaynağından Tüyolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


8 Mart 2019 İzmir

 

1.AYAK: Günün en zor koşusu ilk ayakta başlıyor. Öne çıkan bir isim olmadı lakin sadece ************* ciddi hazırlıklara sahip bilgisini aldık.

 

2.AYAK: ************* yüksek afg oranı almış ama ahırlar bölgesinde ************* ondan çok daha fazla konuşuluyor ve güveniliyor. Bir de ************* için iyi duyumlar geldi. Mutlaka yazın deriz. ************* toparlanmış, kaliteli bir isim olduğundan takibe almakta fayda var. *************  sürpriz yapabilecek kıvamdaymış.

 

3.AYAK: ************* bu mesafede lehine şartlarda geçilesi yoktur.

 

4.AYAK: ************* lehine şartlarda yarışacak. Üstelik yarışın ciddi favorisi de kazanma özürlü ve öndeki atı atlayamıyor. Bu şartlarda ** sürprizi yapar, ama ************* da bu kez kazanacağı tutarsa diye eklemek isteyenler yazıp burayı sağlama alabilirler.

 

5.AYAK: ************* süratli geçen her yarışta grup farketmeksizin kazanmaya giden bir at. Ancak önündeki rakibe yapışırsa kaybetme ihtimali ortaya çıkıyor. Banko yazılabilir ama sağlamcılar inatçı ************* önceliğinde dinçlik yarışını seven ************* ve form durumları iyiye giden *************, ************* ikilisini ekleyin.

 

6.AYAK: Takip listemize önceden giren ************* için fazla maiden kalmaz denilmişti. Bugün daha da iddialı önerildiğinde ÇOK SAĞLAM BANKO olur diyoruz.

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

Comments are closed.