GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

16 Mart 2019 İstanbul Altılısı Özel Yorumlar Sağlam Tüyolar

16 Mart 2019 İSTANBUL

 

1.AYAK: Yarış gören ************* çok iyi dönüş yapınca haliyle bugün beklentiler çok yüksek. Yalnız ara sonrası dinçlik yarışını sert yapınca bu ke etkilenme ihtimalinden dolayı banko olarak değerlendirmek riskli olur. *************  kilo kaldırır. ************* giderek artan formunu birincilikle süsleyebilir. Daha sürprizde ************* ve ************* değerlendirilebilir. ************* ve ************* sigorta olsun.

2.AYAK: Çok güçlü bir at olmasa da seriliği ile bu rakipler arasında kazanır denilen ************* sizlere BANKO önereceğimiz isimdir.

 

3.AYAK: Yarış içi şartların lehine olduğu ************* önceliğinde kaliteli ************* , start sorunu yaşamazsa ************* ve sprinter ************* yazalım. Çok daha sonra ************* olabilir.

 

4.AYAK:  ************* ve ************* ahır önerileri olurken bugün beklentilerin yüksek olduğu ************* mutlaka eklenmeli. Daha sonra mesafe deneyimi ile ************* yazılabilir.

 

5.AYAK:  *************  için yakında kazanır diyorlar. ************* sprinte biraz erken başlarsa byük bomba patlatır dikkat. ************* ve ************* ile burayı sağlama alalım.

 

6.AYAK: Bugün çok farklı göründüğü aktarılan ************* banko yazılabilir. Banko tercih etmeyip Sağlama almak isteyenlere ************* ve ************* önerilir.

 

 

 

 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

 

 

Comments are closed.