GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

26 mart 2019 salı kocaeli altılı yorumları

26 mart 2019 salı kocaeli

 

1.AYAK: İkidir kötü koşan ************** beklentiler çok yüksek. Bugün yarın kesin kazanır. Bizce sürpriz banko olarak yazılabilir. Yine benzer günlerde ahır önerisi olarak kazanır diye gelen ************** sağlam kuponlara eklenebilir. Çok çok sürprizde ise yarışlarında iyi görüntü veren ama arttırma konusunda sıkıntıları olan ************** değerlendirmeye alınabilir, zira sorunu çözüldüğünde büyük bomba patlatır.

2.AYAK: ************** , ************** , ************** ve ************** toplamda yazalım ve rahat bir yarış izleyelim.

 

3.AYAK: Yarış gören ************** için bugün çok koşacak uyarısı geldi dikkat.

 

4.AYAK: Mükemmel sprintini yansıtabileceği gidişat yakalayan **************  ön planda değerlendirilmeli. ************** ve ************** de bugün ahır önerisi olarak geldi.

 

5.AYAK:  ************** ahırlar bölgesinde geçilmez tutuluyor.  BANKO

 

6.AYAK:  ************** ve ************** ikilisinden bir birinci çıkacaktır.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

Comments are closed.