GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın
whatsapp

9 Nisan 2019 Salı Adana at yarışları programı sağlam tüyolu banko

9 Nisan 2019 Salı Adana

 

Bugün adana programında çok sürpriz birkaç isim önerildi. Kuponlarınıza mutlaka ekleyiniz. Bunlardan biri 5. ayaktaki ************* oldu. 

Aynı koşu için bir de ************* adı geçti. Bu kez beklenenin üstünde koşacaktır diye dikkat çekildi. Yine yakın zamanda farklı duruma geldiği aktarılan ************* bu kez ihmal edilmemeli zira unutulmuş her an ceza kesebilir.

Son ayakta ise ahır önerisi ************* hakkında iyi duyumlar geldi. Takibe alınması gereken ************* ise bugün uygun şartları yakaladığından mutlaka yazılmalı.


*Adana altılısı için 6 ayağada geniş ve detaylı yorumu whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Siz de 0542 832 14 44 nolu whatsapp hattımızı ekleyip abonelik hakkında bilgi alabilirsiniz. Yorumlarımız başarılı ve değerlidir. Zaten abone olunca kuponlarınıza sağladığı katkıyı farkedip ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız.

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

Comments are closed.