GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

12 Nisan 2018 Cuma İzmir Altılı Yorumlarımız

12 Nisan 2018 Cuma izmir

 

1.AYAK: Bir grup *************  için çıktığı gibi bitirir diyor ki iddialılar. 


2.AYAK:
 Ahır önerisi ile yakında kazanır denilen ************* Kazanma karakterleri düşük isimlerin toplandığı bu koşuda bizim favorimiz. kötünün iyisi olarak elde kalan formda isimler ************* ve ************* ikilisi de rakip olabilir. 

 

3.AYAK: Son yarışında mesafeden dolayı bombayı patlatamayan ************* bu kez herkesi yatırabilir dikkat. Tek ciddi rakip olarak bu mesafede bu grubu her zaman geçebilecek kapasitedeki ************* yazalım.

 

4.AYAK: ************* kalitesi ile bu grupta banko yazılıyor olsa da bugün için birbirlerini yormazsa ************* ve ************* da birincilik mücadelesine ortak olurlar.

 

5.AYAK: Üç at rakiplerinden bizce sıyrılır. Bunlar favori değiller. Birisi ************* olacak bu kilo ile mutlaka başarılı olacak. Diğeri ise yarış içi avantajları olan ************* olacaktır. Sigorta olarak da bugün çok güvenilen ************* yazalım.

 

6.AYAK: ************* muhtemelen kendisine göre uygun grupta kazanacaktır fakat ısrarla yazılması önerilen *************  da kuponlarda olsun.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim