12 temmuz 2019 istanbul at yarışı tüyolu sağlam kuponu

12 temmuz 2019 istanbul

 

1.AYAK: AT İSMİ bir süredir önerilen ve çok farklı durumda olduğu bahsedilen bir at. Bu grupta olurmu demeyin formunu tam olarak yansıtabilirse bombayı yapar. Yarış içi şartlar AT İSMİ lehine gelişecek. AT İSMİ ise kalite kontejanından yazılır.

 

2.AYAK: AT İSMİ için bugün hata yapmazsa kazanır diyorlar lakin yakın zamanda takibe aldığımız çok sürpriz isim AT İSMİ durumunu koruyor ve her an bomba yapabilir dikkat.

 

3.AYAK: Ön plana çıkan hiçbir ismin olmadığı bu koşuyu kapatarak rahat bir yarış izlemenizi öneririz.

 

4.AYAK: AT İSMİ satış gördükten sonra çok farklılaşmış dikkat. AT İSMİ dan çok ters bir koşu gelebilir zira ahırlarda dillenmiş durumda.

 

5.AYAK: AT İSMİ bu koşuya hedefli katılacak, ilgilileri çok ümitli. AT İSMİ için de yakında kazanır yorumları geldi.

 

6.AYAK: AT İSMİ kapasitesinin fazla olduğunu sizlere belirtmiştik zira bizi yanıltmıyor. Bugün de kendisine göre uygun grupta çok şanslıdır. İyi gruptan gelen AT İSMİ sert rakibidir.

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir. 

 

You may also like