GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

15 temmuz bursa altılı ganyan ahırdan tüyolu kupon

15 temmuz bursa

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN içi start problemi giderildi denildi dikkat. Bu kez uygun gruba düşen YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez. YILDIZLI BÜLTEN ekibi bugün iddialı.

 

2.AYAK: Yarış gören YILDIZLI BÜLTEN ile kaliteli YILDIZLI BÜLTENve YILDIZLI BÜLTEN  üçlüsünün yanına sürpriz isim YILDIZLI BÜLTEN  da ekleyelim zira form sıçraması yapmış durumda.

 

3.AYAK: İyi hazırlandığı söylenen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkması bekleniyor.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN derbisine bu kez ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN eklenmeli.

 

5.AYAK: Kazanamama problemine önlem olarak yarış stili değişen YILDIZLI BÜLTEN daha daa arttırdığı formu ile yine kazanır denildi. BANKO

 

6.AYAK: Bugün ahırdan iddialı önerilen YILDIZLI BÜLTEN yanına takip aatlarımız YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yazılmasını öneriyoruz.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir. 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim