17 temmuz istanbul altılısı ahırdan sağlam banko

17 temmuz istanbul

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ahırlarında sıkı hazırlık var, hatta pazar koşmak yerine daha uygun şartların oluşacağı bu koşuyu tercih ettiler. YILDIZLI BÜLTEN tecrübesi ile rakip olabilir.

 

2.AYAK: Çok daha sert rakiplere kafa tutabilen YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartları lehine bulursa kazanır. Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ve düzeldiği aktarılan YILDIZLI BÜLTEN ihmal edilmemeli.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkması bekleniyor.

 

4.AYAK: Bir süre önce ahırdan önerilen YILDIZLI BÜLTEN iyi durumunu koruyor. Bugün için tek ciddi rakibinin YILDIZLI BÜLTEN olabileceği söylendi.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN sevdiği pistte döndüğü için başarılı koşacaktır. YILDIZLI BÜLTEN ise bu pisti yadırgamazsa yine kazanmaya yakın olur.

 

6.AYAK: Muhtemelen %0 afg ile çıkacak olan çok sürpriz isim YILDIZLI BÜLTEN dikkat etmenizi öneriyoruz. Start sorunu yaşayıp yarışa küsmezse büyük bombayı patlatabilir .

 

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir. 

 

You may also like