GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

17 temmuz istanbul altılısı ahırdan sağlam banko

17 temmuz istanbul

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ahırlarında sıkı hazırlık var, hatta pazar koşmak yerine daha uygun şartların oluşacağı bu koşuyu tercih ettiler. YILDIZLI BÜLTEN tecrübesi ile rakip olabilir.

 

2.AYAK: Çok daha sert rakiplere kafa tutabilen YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartları lehine bulursa kazanır. Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ve düzeldiği aktarılan YILDIZLI BÜLTEN ihmal edilmemeli.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkması bekleniyor.

 

4.AYAK: Bir süre önce ahırdan önerilen YILDIZLI BÜLTEN iyi durumunu koruyor. Bugün için tek ciddi rakibinin YILDIZLI BÜLTEN olabileceği söylendi.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN sevdiği pistte döndüğü için başarılı koşacaktır. YILDIZLI BÜLTEN ise bu pisti yadırgamazsa yine kazanmaya yakın olur.

 

6.AYAK: Muhtemelen %0 afg ile çıkacak olan çok sürpriz isim YILDIZLI BÜLTEN dikkat etmenizi öneriyoruz. Start sorunu yaşayıp yarışa küsmezse büyük bombayı patlatabilir .

 

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir. 

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim