8 ağustos 2019 kocaeli at yarışı kuponu sağlam bankosu

8 ağustos 2019 kocaeli at yarışı kuponu sağlam bankosu

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için ilk yarışında ciddi hazırlıklar olduğunu söylemiştik, zira bunu yüksek sürpriz ganyan oranı ile ikinci yarışına yansıtıp kazanamazsa da ne kadar iyi formda olduğunu göstermişti. Banko yazılabilir. Banko tercih etmeyenlere çok sürpriz isim YILDIZLI BÜLTEN önerebiliriz zira bu tay yarışa güzel başlayıp liderliği erken alabilirse bu rakiplere direnip bombayı patlatabilir.

 

2.AYAK: Bu kez ekürisiz tek başına koşacak olan YILDIZLI BÜLTEN kuponlarda mutlaka olsun. Çok formda olduğunu söyleyebiliriz. Bir türlü sorunlarını aşamayan YILDIZLI BÜLTEN  için düzeldi diyorlar, izleyip görmek lazım lakin yazmazsak ve düzelmişse bombayı patlatmasını seyretmekle yetinmeyelim, kuponlarda olsun. Bu rakiplerin kendisine göre uygun olduğunu söyleyebileceğimiz YILDIZLI BÜLTEN koşarım derse affetmez.

 

3.AYAK: Bu kez yarış içi şartların yarayacağını düşündüğümüz YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN ve  YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkacaktır.

 

4.AYAK: Bu şartlarda sürpriz yapabilecek kıvamdaki takip atımız YILDIZLI BÜLTEN , muhteşem formu ile YILDIZLI BÜLTEN ve çok iyi hazırlandığı bilgisi gelen YILDIZLI BÜLTEN yazılmalı.

 

5.AYAK: Sadece kocaeline iddialı getirilen YILDIZLI BÜLTEN sizlere önereceğimiz tek isim. Varsa tuttuğunuz atlar bu koşuya ekleyebilirsiniz.

 

6.AYAK: Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN için bugün de harika duyumu aldık. Bunu yarışa yansıtırsa sürprizi yapar dikkat. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN diğer öneriler.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

You may also like