GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

12 ağustos kocaeli yorumlarımızda sağlam banko

12 ağustos kocaeli yorumlarımızda sağlam banko vardır

 

1.AYAK: Bir süredir takibimizde olan YILDIZLI BÜLTEN kazanabileceği şartta yarış buldu. SAĞLAM BANKO olarak yazabiliriz.

 

2.AYAK: Bu koşuda çok sürpriz konumda olan YILDIZLI BÜLTEN dikkat edin. Piste tutunabilirse bombayı patlatır. İyi sprinter YILDIZLI BÜLTEN ile mükemmel formdaki YILDIZLI BÜLTEN rakipleridir.

 

3.AYAK:  YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTEN,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bizim önereceğimiz isimlerdir. 

 

4.AYAK: Tam kapasite henüz koşmayan YILDIZLI BÜLTEN patlama yapabileceği yarışı arıyor. YILDIZLI BÜLTEN iyi ama kazanma karakteri düşük. YILDIZLI BÜLTEN dinçlikle 2 koşu kazandı ama her an etkilenebilir. Bu şartlarda YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN de yazılmalı.

 

5.AYAK: Önerilen bir isim olmadı. Günün en zor koşusu olacağı aşikar.

 

6.AYAK: Çok sürpizde YILDIZLI BÜLTEN için iyin duyumlar aldık. Muhtemelen kazanmaya koşacaktır . Kuponlarınıza ön sıradan yazınız.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim