GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

16 ağustos cuma istanbul altılı yorumlarımız

By in Altılı Ganyan Bültenleri on 16 Ağustos 2019

16 ağustos cuma istanbul altılı yorumlarımız

 

 

1.AYAK: Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ile bugün ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisi sizlere önereceğimiz isimlerdir.

 

2.AYAK: Sadece YILDIZLI BÜLTEN hakkında iddialı yorumlar geldi. Çok kaliteli bir tay ve ilk yarışınada özenle hazırlanmış. Ciddi bir terslik yaşamazsa kazanacağı söyleniyor.

 

3.AYAK: Taktik savaşının sonuç belirleyeceği bu yarışta YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN önceliğinde burayı kapatmanızı önereceğiz.

 

4.AYAK: Yarışın temposuna göre yine önde yıpranmazsa YILDIZLI BÜLTEN sürprizi yapabilir. Yarış erken süratlenirse sprinterlerden YILDIZLI BÜLTEN ve yarışa hedeflenerek gelen YILDIZLI BÜLTEN rakipleridir.

 

5.AYAK: Daha geçen hafta koşan  YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri bugün de çok iddialı. Formunun zirvesindeyken kazanabilecekleri yarışları seçiyorlar. Sık koşmaktan etkilenmezse kazanır, etkilenirse çarşı karışır. YILDIZLI BÜLTEN sigorta olarak yazılabilir.

 

6.AYAK: Ahırdan önerilen  YILDIZLI BÜLTEN çok farklı gözüktüğünden bugün beklenenin üstünde performans sergiler diyorlar. Kalite kumaş  YILDIZLI BÜLTEN sorunlarından arındıysa bu grubu kolay geçebilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim