GÜNLÜK YORUMLARIN AÇIK HALİ SADECE WHATSAPP ABONE LİSTESİNE GÖNDERİLİR. 0542 832 14 44 numaramızı whatsapp ekleyin ya da sağ altta bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın

19 ağustos bursa altılı ganyan tüyolu yorumlar

19 ağustos bursa altılı ganyan tüyolu yorumlar

 

1.AYAK: Performansını arttıran YILDIZLI BÜLTEN ciddi rakipleri ile olan kilo farkını bugün değerlendirecektir. Tabiki ciddi rakipleri YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN da ihmale gelmezler.

2.AYAK: Yakında bomba yapar diye not ettiğimiz YILDIZLI BÜLTEN ile bugün mükemmel görüntüsü var diye önerilen YILDIZLI BÜLTEN sürprizi yapabilir.

 

3.AYAK: İyi durumunu artık yansıtmaya başlayan YILDIZLI BÜLTEN bu grupta kazanmasını bilmelidir.  Banko yazılabilir .

 

4.AYAK: Tüm isimlerin benzer stilde olduğu koşuda taktiksel olarak kim doğru hamleyi yaparsa o kazanır. Kapatılması önerilir.

 

5.AYAK: Çok ciddi hazırlandığı koşusunda kazanamayan YILDIZLI BÜLTEN bugün bekleneni verebilir. Her an kazanabilir görüntüsü ile YILDIZLI BÜLTEN ciddi rakibidir.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve diğerleri koşusu olacak. Bu atın da kazanma karakteri malum, gelir gelir fotoda yarışı verebilir. Ya tek ya hepsi bütçenize göre değerlendiriniz.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.

 

Comments are closed.

WhatsApp İletişim