21 ağustos 2019 çarşamba istanbul altılı yorumu ahır tüyolu

21 ağustos 2019 çarşamba istanbul altılı yorumu ahır tüyolu

21 ağustos 2019 çarşamba istanbul altılı yorumu ahır tüyolu

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN çok formda ve inanılmaz dirençli güçlü bir sprinter, tek sorun sprint mesafesinin ayarlanmasıdır, kendisini tanıyan tecrübeli binicisi ve lehine şartlarda kazanmasını bekliyoruz. BANKO

 

2.AYAK: Bu koşu Yarış saatine yakın yorumlanacaktır.

 

3.AYAK: Kalitesi malum YILDIZLI BÜLTEN gücünü yansıtırsa affetmez. Şu sıralar sürpriz yapabilecek durumda denilen YILDIZLI BÜLTEN ihmal edilmemeli.

 

4.AYAK: S**** koşusunda bile sizlere nasıl sürprizi yapabileceğini belirttiğimiz YILDIZLI BÜLTEN çok gereksiz yere yüksek tempolara çıkmadıkça bu şartlarda kazanması gerekir. Bugün de şartlar çok müsait ve herşey lehine gelişecek. BANKO

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN kalite olarak birbirine yakın isimler. Hepsi çok formda ve yarışın sonucu tamamen verilen taktiklere bağlı olacak. Ayırımsız yazalım.

 

6.AYAK: Bu koşu Yarış saatine yakın yorumlanacaktır.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.