21 ağustos 2020 Bursa bomba tüyolar

21 ağustos 2020 Bursa bomba tüyolar

21 ağustos 2020 Bursa bomba sürpriz tüyolu yorumlar

1.AYAK: Son yarışında jokeyinin aşırı güvenmesi sonucu hatalar yapan AT İSMİ GİZLİ tayı sprinte kaldıramayınca enseye basarak gerilerde bitirmişti. Bugün tekrar bursa pistinde tayı tanıyan jokeyi ile bir şekilde kazanmasını bilecektir diyor ve BANKO öneriyoruz.

2.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ iyi formu ile bugün de şanslı olacaktır. Dönüş sonrası toparlanan AT İSMİ GİZLİ mükemmel hazırlıkları ile bu koşuya katılacak. AT İSMİ GİZLİ dişine göre grupta ihmale gelmez. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasında geçmesi beklenen koşuda AT İSMİ GİZLİ ters bir at olduğunu hatırlatmak isteriz.

5.AYAK: Özellikle AT İSMİ GİZLİ  dikkat edin, son yarışını pas geçip burayı hedeflemişler. Çok sürpriz bir ganyan ile herkesi yatırabilir. Bahislerinizde değerlendirebilirsiniz. Diğer takip atlarımız şablondadır.

6.AYAK: Çok sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ boş kilosu ile beklenen patlamayı yapabilir dikkat. İyi hazırlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacaktır.

ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: *
2.AYAK: **********
3.AYAK: ****
4.AYAK: ***
5.AYAK: ***
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.

Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir. Gündüz yarışları 10:00 Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz. WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.