21 Aralık 2018 Cuma Kocaeli altılı tahminleri ve tüyolu kupon

21 Aralık 2018 Cuma Kocaeli altılı tahminleri ve tüyolu kupon

21 Aralık 2018 Cuma Kocaeli altılı tahminleri ve tüyolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

21 Aralık 2018 Cuma Kocaeli

1.AYAK:  Sorunlarından dolayı bekleneni veremeyen çok sürpriz isim ************** bu kez sıkı hazırlandığı bu koşuda bombayı patlatabilir dikkat.

 

2.AYAK:  Artık boş koşmaz denilen ************** sürprizi yapabilir. Takısal sorunları giderilip kazanma özrü giderileceği düşünülen ************** ilgilileri bu kez kesin kazanırız diyor.

 

3.AYAK:  İddialı bir kanaldan ************** geldi. “Bu haldemi” dedik, evet kilo sorun olmaz bugün harika koşacak denildi.

 

4.AYAK:  ************** memleketi gibi gördüğü pistte muhteşem hazırlıkları ile yine kazanır dediler ancak bir yerden de ************** kocaeline iddialı gittiğini öğrendik.

 

5.AYAK:  ************** boş kilo ile mutlaka kazanırda adını duyarsınız, bu atı da ancak kalitesi ve süper ahır görünümü ile ************** geçebilir dediler.

 

6.AYAK:  ************** bu formu ile kiloda kaldırır rahat ta kazanır dediler ancak bir iyi bir kötü koşması durumu bizi düşündürüyor, bu sebeple yanına ahır önerisi **************  mutlaka yazalım, bu at *** iyi koşmasa çok daha sürpriz konumda olacaktı. ************** ise yakın zamanda kazanır denilmişti, bugün de ihmal etmemek gerekir.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden

whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.