21 aralık 2019 adana altılı tüyolarımız

21 aralık 2019 adana altılı tüyolarımız

 

*1.AYAK:* *********** yıl bitmeden kazanmak istiyor, bu yarışa tam hedef katılıyorlar dikkat. İyi formu ile *********** , ahır önerisi *********** ve ekibinin ciddi hazırladığı *********** sağlam kuponlarda olmalı.

 

*2.AYAK:* Takip atımız *********** bugün kendini gösterebilecek şartlarda yarışacak. Diğer takip atımız müzbin maiden konumdaki *********** kazanma karakteri müsaade ederse şanslı olacaktır.

 

*3.AYAK:* *********** ,*********** ,*********** ve *********** birbirine denk isimler, yarış içi taktiksel duruma göre sonuçlar değişebilir.

 

*4.AYAK:* Ara sonrası iyi hazırlıklarını son yarışında yansıtmayıp buraya hedeflenen *********** eğer bir sorunu nüksetmezse kazanacaktır. BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Bu koşuda takipten gelen sürpriz isimler ***********  ve *********** öncelikle yazmanızı önereceğiz. Çok daha sürprizde *********** yazalım zira görüntü olarak değişim gösteren isimler yakın zamanda bomba yapabiliyor, onlardan biridir.

 

*6.AYAK:* Geçen yarışında ahır önerisi olarak gelen *********** *de kendine de koşmayarak şanslarını bitirmişlerdi. Bugün taktiksel olarak bir gelişme yapmışlarsa kazanabilirler. Bu koşudaki ekibimizin genel görüşü  ****** BANKO yazılır ?

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile

alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde

size iletilir.

 

    • Ayrıca şu sayfadakiyayımladığımız bazı başarılı yorumlara

      göz atmanızı öneririz.