21 aralık 2019 istanbul altılı yorumlarımız SÜRPRİZLİ

21 aralık 2019 istanbul altılı yorumlarımız SÜRPRİZLİ

21 aralık 2019 istanbul altılı yorumlarımız SÜRPRİZLİ

 

*1.AYAK:* ************ kazanabileceği yarışlarda sakin bir binici ile start alması ve yarışın biraz süratli geçmesi gerektiğini söylemiştik. Bu binicisi sprint esnasında hatalı kulvar seçimi yapmazsa sonlarda ağırlını koyabilir. Özellikle ************ ya dikkat, bu tip gruplarda iyi hazırlandığında çok farklı koşabiliyor. 

 

*2.AYAK:* Kapasitesini henüz yansıtamayan ************ bu kez sentetikte denenecek, çok formda olduğundan uyum sağlarsa sürprizi yapabilir. Bugün de hedefli bu yarışa katılan ************  ihmale gelmez. Ahır önerileri ************ ve ************ takibe alınmalı. Müzbin maiden ************ ilgililerinin çok sık koşturması ve düzensiz pist değişiklikeri ile başarılı olamıyor, ancak yinede form durumuna istinaden sağlam kuponlara eklenmeli.

 

*3.AYAK:* Bu koşu için bir öneri gelmedi, yarış içi şartlara bakacak olursak temponun seyri bile belirsiz. Değişik taktikler deneyecek isimler de var. 

 

*4.AYAK:* ************ takibimizde olan kazanma karakteri düşük bir isim. Lakin bugün çok geri planda kalmış olmasını değerlendirip ceza kesebilir. Üstelik yarış içi şartlar da lehine gelişecek. Mutlaka yazmanızı öneriyoruz. Kendisine göre uygun rakipler yanında ************  ile formda ************ rakip olarak yazılmalı. Hatta bugün hiç şans verilmeyecek olan ************ önde kendini yormadan dinlenerek son düzlüğe ulaşırsa aprantiye rağmen ciddi rakiplerine direnip bomba yapabilir.

 

*5.AYAK:* Sentetiği sevdiği bilinen ************ bugün yazmayanlara ceza kesebilir. Kaliteli ************, yarışları mükemmel ************, her yarışına titizlikle hazırlanan ************ , son yarışı çok beğenilen ************ , sert gruplarda dahi yazılması gereken ************  ile güçlü sprinter ************ kuponlarınızda olsun. Hatta bütçesi olanlar kapatsın ki yarış içi şartların sonucu değiştireceği bu koşu günün en riskli koşusudur.

 

*6.AYAK:* Kendisine göre çok uygun grupta yarışacak olan ************ bir şekilde kazanmayı başaracaktır. İlgilileri *** sorun olmayacağını düşünüyorlar, piste uyumu da sağlanan safkan iyi bir yer tutup trafik sorunu yaşamazsa kazanacaktır. BANKO

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.