21 ekim bursa altılısı özel BANKO

21 ekim bursa altılısı özel BANKO

21 ekim bursa altılısı özel BANKO

 

*1.AYAK:* Bir gün yarış içi şartlar müsaade etmez, diğer gün binici yetersiz olur ve  ********** kazanmayı beceremez. Bu kez affetmeyebilir dikkat.  ********** kazanma karakteri müsaade ederse bu pasif grubu kolay bile geride bırakabilir.

 

*2.AYAK:* İlk yarışında sürpriz konumda olan  **********  için iddialı duyumlar gelmişti. Bu kez formda binicisi ile hedef burası olabilir.

 

*3.AYAK:* Sürekli benzer şartlarda yarışan denk isimler  **********  ve  ********** beraberce yazılmalı. Rakibe göre koşan  ********** sürpriz yapabilir.

 

*4.AYAK:* İyi isimler yanında bile önerdiğimiz  ********** için çok kaliteli yorumları almıştık. Zira bu isim stili rakibi olmayan bu tip gruplara geçilmez diyor ve SAĞLAM BANKO olarak öneriyoruz.

 

*5.AYAK:* Bugün neredeyse hiç şans verilmeyen  ********** dikkat. Her an bomba yapabilir seviyedeymiş.

 

*6.AYAK:* Bir süredir takibimizde olan çok sürpriz konumdaki  *********** kuponlarınıza mutlaka yazın. Yarış içinde idaresi zor bir tay fakat eğer bu sorunu halledilirse çok yüksek ganyan ile kolay yarış kazandığını görebiliriz.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.