21 Ekim Pazar Adana Özel At Yarışı Tahminleri Whatsapp Grubu

21 Ekim Pazar Adana Özel At Yarışı Tahminleri Whatsapp Grubu

21 Ekim Pazar Adana Özel At Yarışı Tahminleri Whatsapp Grubu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

21 Ekim Pazar Adana

1.AYAK:  ****** takip listesine alınması gereken isim, yakın zamanda bomba yapar dediler. Bugün için harika koşması beklenen iki isim ******  ve ****** muhakkak kuponlarınızda olsun. Daha sağlamcılar virgül sonrasını değerlendirebilir.

2.AYAK:  ****** ve ****** ahır önerileri olup arslandikenini muhakkak yazın diyoruz. ****** ve ****** sağlamcıların yazmaları gereken formda isimler.

3.AYAK:  ******  bugün bir grubun çok güvendiği safkan. Bu grup genelde bir ata bu kadar güvenirse kazanıyor. Biz de banko öneriyoruz. Burada bir takip atımız daha var ****** . Yarış çim olsa onu banko önerecektik fakat kumda ****** kazansın ilk çim yarışında da ****** tek yazarız.

4.AYAK:  ****** yine kazanmaya hedefli. ****** ise kalitesi ispatlanmış formda isim.  ****** ise hata kollar.
SIRALAMAMIZ: ******

5.AYAK:  ****** apranti koşusunda fazla güç istemeyen yapısı ile kazanmayı başarabilir dikkat.  ******  ve kazanma özürlü de olsa ******  ahır önerileri olduğundan topluca yazılmalı. Daha sonra  etkili jokey kollayan ****** eklenebilir. ****** favori.

6.AYAK:  ****** Takip önerisidir öncelikle yazalım. ******  ahır önerisi. ****** ve ****** uzman ekibimizce mutlakak yazılması gereken isimler.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

Havale ile ödeme yapmak için whatsapp hattımızdan bilgi alınız.
Her türlü ödeme işlemi sonrası whatsapp’tan ödeme yaptığınızı bildirin ve abone listesine eklenin.
Whatsapp : 0542 832 1 444

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.