21 Eylül 2018 Cuma İstanbul Altılı Ganyan Yorumları ve Ahırdan Özel Tüyolar

21 Eylül 2018 Cuma İstanbul Altılı Ganyan Yorumları ve Ahırdan Özel Tüyolar

21 Eylül 2018 Cuma İstanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

21 Eylül 2018 Cuma İstanbul

1.AYAK: Ahırdan aldığımız bilgilere göre 7.SOKAK KRALI  ilgilileri taylarına çok güveniyormuş. Bir grup ***** çok güveniyor. *****,*****,*****,***** ise altılı ganyan kuponlarınızı sağlama almak için yazılır.

2.AYAK: Günün en güzel görünen atı *****  ve sürekli formunu arttırdığı söylenen *****bu koşuda öne çıkardığımız isimler. ***** yine ters koşabilir dikkat. ***** ve ***** ise ihmale gelmeyecek durumdalar.

3.AYAK: Bu koşu için ***** ve ***** iki isim ayrılmaz şeklinde önerdiler.

  • Bu iki isme nazaran geri planda kalmış olsa da bunları da geçebilir denilen 5.LONG RUNNER mutlaka kuponlarınıza yazın AFG (%7)

*****,*****,***** için de kimse kazanamaz diyemez bütçe doğrultusunda yazınız.

4.AYAK: Afg geri planda kalmasına rağmen bizim ekibimizce gruptan üstünlüğü tartışılmaz olan ***** kazanır. Yeterki yarış içinde yer tutma sorunu yaşamasın. BANKO yazabiliriz.

5.AYAK: Bu koşuda yüksek oranlı favori var ama bizce kesinlikle kapatılması gereken bir ayak. Sürpriz çıkması için birçok sebep var. Sizlere önerilen 4 isim vereceğiz lakin bütçesi olan kapasın diyoruz. ****,****,****,*******,

6.AYAK: ***** muhtemel şartlarda yarış içi bir aksilik olmazsa kazanması bekleniyor. BANKO yazabiliriz.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.