21 eylül 2020 Bursa altılı ganyan yorumları bankolu

21 eylül 2020 Bursa altılı ganyan yorumları bankolu

21 eylül 2020 Bursa altılı ganyan yorumları bankolu

1.AYAK: Bu pistte çok koşacağı söylenen 10. BENGÜ HANIM son yarışında yakın bitirmişti, dinlenerek katılacağı bu koşuda sürpriz yapabilir dikkat. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ takip edilmesi gerekiyor. Gücünü yansıtırsa AT İSMİ GİZLİ iddialı olur.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün sahada çok güveniliyor. Küçük kuponlar banko dahi yazabilir. İyi formu ile AT İSMİ GİZLİ ve bu yarış dahil takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

3.AYAK: İstikrarlı isim AT İSMİ GİZLİ ile son yarışında gücünü koşan AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

4.AYAK: Öncelikle sürpriz bir isimden bahsedelim, yarışın erken süratlenmesi halinde AT İSMİ GİZLİ bu rakipleri rahatlıkla toplayabilir, eklenen takısı ile bu kez hatasız koşması bekleniyor. Ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ ile formda AT İSMİ GİZLİ rakipleridir.

5.AYAK: Normal şartlarda AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasında bir koşu olacaktır. İkiside mükemmel işleri ile kazanmaya yakındır.

6.AYAK: Mesafe seçen AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda mutlak favori. İddialı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ , yarış içi şartlar lehine AT İSMİ GİZLİ , formda AT İSMİ GİZLİ , artık formunu bulan AT İSMİ GİZLİ ve gününde olduğunda başkalaşan AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olmalı. İyi işlerini yansıtamayan AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: *
3.AYAK: **
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.