21 haziran 2019 cuma bursa altılı ganyan programı özel banko

21 haziran 2019 cuma bursa altılı ganyan programı özel banko

21 haziran 2019 cuma bursa

 

1.AYAK: ************* mesafesinde ve lehine şartlarda muhtemelen çıktığı gibi bitirecektir. BANKO

2.AYAK: ************* ekibi özenle taylarını yarışlara hazırlıyor, çok güzel ivmelenen ve gücünü yarışın her metresinde arttırdığını göstere tay mesafe arttıkça başarılı koşacak izlenimi verdi. Bugün de lehine gelişmesi muhtemel şartlarda kazanan olabilir. Olur da yarış seyri tersine giderse  ************* ve ************* şanslı olur.

 

3.AYAK: ************* form tuttu artık kazanmaya koşar. Bu kez kaba kumda deneyelim denilen ************* tek ciddi rakip konumunda.

 

4.AYAK: Ufak bir takı problemi ile çok daha sert gruplarda iş yapar denilen ************* ilgilileri bugün taylarından çok ümitli. BANKO yazılabilir.

 

5.AYAK: Mükemmel hazırlıkları ile bir grubun güvendiği ************* kazanmaya yakındır. Lakin ************* de çok iyi durumda olduğu ve bu kiloda hata affetmeyeceği aktarıldığından kuponlara eklenebilir.

 

6.AYAK: ************* bugün geri planda kalmış ama at aşırı formda ve grup farketmeksizin kazanma şansı çok yüksek denildi dikkat.  ************* ve ************* sigorta amaçlı önerilenler. 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44