21 haziran istanbul altılı yorumları ahırdan bankolu

21 haziran istanbul altılı yorumları ahırdan bankolu

21 haziran istanbul altılı yorumları

 

1.AYAK: Bugün neredeyse hiç şans verilmeyen ************* ya dikkat edin. Bugün yarın kazanması bekleniyordu, kendisine göre müsait rakipler yanında bombayı patlatabilir.

2.AYAK: Ahırlarda çokça dillenen ve bugün sürpriz konumda olan ************* iyi durumunu yarışa taşırsa kazanabilir. ************* takibimizdeki isim. ************* mükemmel formu ile yine iyi koşacak. ************* ve ************* lehine şartlarda bu gruplarda mutlaka yazılmalı.

 

3.AYAK: ************* bugün oldukça güvenilen bir tay, ancak rakipleri çok hafife alınmış durumda. ************* takibimizdeki isim her an yarış kazanacak formu var. ************* ve ************* için de sürpriz yapabilirler uyarısı aldık.

 

4.AYAK: ************* kendisine göre pasif rakipler yanında favori olmayı hak ediyor ama kazanma karakterinden dolayı banko olarak güvenmek risk olabilir. Bugün iyi olduğu aktarılan ************* önceliğinde takip atlarımız ************* ve ************* de yazılabilir.

 

5.AYAK: ************* bomba hazırlığında dikkat. ************* son yarışını tekrarlayabilirse kazanmaya yakın olur. ************* sigorta.

 

6.AYAK: Yamak koşusunda *************  ve ************* önceliğinde *************  ve ************* kuponlarınızda olsun.

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44